Autor Tema: Pozdrav iz Podgorice  (Pročitano 645 puta)

ChokaCGIArtist

• Giulietta
  • *
    • 156
Pozdrav iz Podgorice
« poslato: April 25, 2018, 03:36:19 posle podne »
Pozdrav alfisti, ođe još jedan  :arflag:
Moje ime je Nikola i jako sam zaljubljen u alfe, a posebno u svoj model koji je
156 restajling 2003 god 1.9 jtd multi-jet 16v 140 ks..
Ona je moje prvo auto, a zaljubljenost se desila u bratovoj starijoj 156-ici koju sam imao prilike upoznati na malo daljoj relaciji i tako se zaljubio njen osecaj voznje, cudno brz odaziv na gasu,  u preciznost volana  :karting: , luksuzni i sportski dizajn koji me je nenormalno zabudalio  :computer:  i tad sam rekao sebi "ovaj model samo jos bolji, noviji, ljepsi.." tako sam i uradio  :pare:
vozim je vec 3 mjeseca i prezadovoljan sam  :bravoo:
Ima jos dosta toga da se ulaze  :mehanicar:  i namjeravam je dovesti do savrsenstva cemu i tezi pravi alfista  ^-^
Postavio sam par slika koje imam u telefonu da vidite kako izgleda trenutno ta zvijerka :D

Srdjan NS

• 166
  • **
Odg: Pozdrav iz Podgorice
« Odgovor #1 poslato: April 25, 2018, 03:51:56 posle podne »
Još jedan zaražen!
Svaka čast na predstavljanju i želji za steđivanjem, samo napred Alfa će ti višestruko vratiti.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

bojan pn

• 33
    • 156 1.9jtd sw
« Odgovor #2 poslato: April 25, 2018, 04:14:54 posle podne »
pozdrav kolega! :arflag:

ChokaCGIArtist

• Giulietta
  • *
    • 156
« Odgovor #3 poslato: April 25, 2018, 05:03:37 posle podne »
Još jedan zaražen!
Svaka čast na predstavljanju i želji za steđivanjem, samo napred Alfa će ti višestruko vratiti.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Hvala puno, znam da hoce  :bravoo: :love:
pozdrav kolega! :arflag:
Pozdrav i tebi kolega   ^-^ :karting: :love:

pejo

• 069 1468 109
  • Administrator
  • 8C
  • MISLIO SAM,JE MAJKA SVIH ZAJEBA
    • alfa 156 kiborg 2,4 20V powered by diesel,alfa 156 sw 1,9jtd
« Odgovor #4 poslato: April 26, 2018, 06:45:29 posle podne »
Pozdrav alfisti, ođe još jedan  :arflag:
Moje ime je Nikola i jako sam zaljubljen u alfe, a posebno u svoj model koji je
156 restajling 2003 god 1.9 jtd multi-jet 16v 140 ks..
Ona je moje prvo auto, a zaljubljenost se desila u bratovoj starijoj 156-ici koju sam imao prilike upoznati na malo daljoj relaciji i tako se zaljubio njen osecaj voznje, cudno brz odaziv na gasu,  u preciznost volana  :karting: , luksuzni i sportski dizajn koji me je nenormalno zabudalio  :computer:  i tad sam rekao sebi "ovaj model samo jos bolji, noviji, ljepsi.." tako sam i uradio  :pare:
vozim je vec 3 mjeseca i prezadovoljan sam  :bravoo:
Ima jos dosta toga da se ulaze  :mehanicar:  i namjeravam je dovesti do savrsenstva cemu i tezi pravi alfista  ^-^
Postavio sam par slika koje imam u telefonu da vidite kako izgleda trenutno ta zvijerka :D

Dobro došao pozz za vas dole odlična malina piši nam šta si sve radio oko kola . Pozz od mene

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk

Prijateljstvo je najteža stvar na svetu za objasniti. To nije nešto što se uči u školi, ali ako NISI naučio šta je smisao prijateljstva, nisi ništa naučio.

ChokaCGIArtist

• Giulietta
  • *
    • 156
« Odgovor #5 poslato: April 28, 2018, 04:39:23 posle podne »
Hvala na dobrodoslici  ^-^
Paa ovako, tu alfu mi je uvalio jedan prodavac zato sto je imala veliki problem za koji sam morao iskeširati odmah 500€.. to je bilo na dan bozica i nisam je mogao povesti nidje u servis da se provjeri tako da sam mu vjerovao na rijec (zaleceo sam se i ja bez potrebe al' jbg sad)  izgleda da se na njoj bio okinuo rebrasti kajis, pokrivili ventili, radilica, zablokirao altenator, otisao lezaj i tako to.. neko je prije mene odradio ventile tako da je ostalo ovo drugo sto sam i odradio.. ona je promijenila nekoliko vlasnika koji nisu htjeli da je rade, a ja stvarno nisam htio da je uvaljujem tako nikom.. ozivio sam je i ne kajem se :D evo sad malo prije sam joj promijenio diznu koja je bacala mnogo vise goriva nego sto treba i stopu od menjaca koja je crkla.. :) moram uskoro zamijeniti i jedan dio koji nzm tacno kako se zove.. to je ona sipka u kojoj dolazi onaj triplex ili sta vec posto je ostecena.. i to je to za sad :D

pejo

• 069 1468 109
  • Administrator
  • 8C
  • MISLIO SAM,JE MAJKA SVIH ZAJEBA
    • alfa 156 kiborg 2,4 20V powered by diesel,alfa 156 sw 1,9jtd
« Odgovor #6 poslato: Maj 07, 2018, 09:57:43 posle podne »
Ako treba šta od delova iz srb javi se na viber
Dolazim uskoro

Sent from my Moto E (4) Plus using Tapatalk

Prijateljstvo je najteža stvar na svetu za objasniti. To nije nešto što se uči u školi, ali ako NISI naučio šta je smisao prijateljstva, nisi ništa naučio.

ChokaCGIArtist

• Giulietta
  • *
    • 156
« Odgovor #7 poslato: Maj 13, 2018, 09:47:29 pre podne »
Hvalaa drug  :love:

JokerMne87

• Spider
  • *
« Odgovor #8 poslato: Maj 13, 2018, 08:57:07 posle podne »
E svaka ti cast kad si toliko ulozio u nju. Da te dobro sluzi i nemoj da letis ulicama posto su ALFE pogotovo 147 i 156-ce preplavile ulice Podgorice u zadnje vrijeme, i koliko vidim mnogima ide vise noga na gas nego kocnicu  :karting:

JokerMne87

• Spider
  • *
« Odgovor #9 poslato: Maj 14, 2018, 01:51:06 posle podne »
Zaboravih da te pitam dje si radio dizne i koliko te to ispalo? Ja imam problem sa cetvrtom diznom, a Fandjo ne radi cilindre iliti dizne.