Autor Tema: Pozdrav iz Podgorice  (Pročitano 498 puta)

pejo

• 069 1468 109
  • Administrator
  • 8C
  • MISLIO SAM,JE MAJKA SVIH ZAJEBA
    • alfa 156 kiborg 2,4 20V powered by diesel
Odg: Pozdrav iz Podgorice
« Odgovor #10 poslato: Septembar 24, 2017, 11:51:46 posle podne »
pozz još 1 od mene
šta misliš da m ubačiš žutu kožu mesto tog enterijera
ja imam par dobrih majstora koji šiju presvlake i patosnice to kod nas nije skupo,patosnice su oko 25e
dolazim u PG u subotu 30 sep bi ću 1 dan pa moremo nedje na piće,i da te upoznam sa još par alfista iz PG što se druže s vremena na vreme svi vozaju 147 :-)
ako ti šta treba javi mi se na viber,broj mi je tu iznad slike pa da ti ponesem..vidimo se
Prijateljstvo je najteža stvar na svetu za objasniti. To nije nešto što se uči u školi, ali ako NISI naučio šta je smisao prijateljstva, nisi ništa naučio.

JokerMne87

• Mito
  • *
« Odgovor #11 poslato: Septembar 25, 2017, 12:57:16 pre podne »
pozz još 1 od mene
šta misliš da m ubačiš žutu kožu mesto tog enterijera
ja imam par dobrih majstora koji šiju presvlake i patosnice to kod nas nije skupo,patosnice su oko 25e
dolazim u PG u subotu 30 sep bi ću 1 dan pa moremo nedje na piće,i da te upoznam sa još par alfista iz PG što se druže s vremena na vreme svi vozaju 147 :-)
ako ti šta treba javi mi se na viber,broj mi je tu iznad slike pa da ti ponesem..vidimo se
Sad tek vidim komentar. Ma jok, dje zutu :-D Crne su presvlake i patosnice da usmem, a onaj dio oko rucke unutar vrata cu takodje u crno ili neku tamniju sivu boju. Vidjecu jos. Naravno da cu da se javim. Nisam znao da ima neko kod nas da radi presvlake i patosnice. Ja zvao po Srbiji da se raspitam za to.

Послато са Lenovo Z90 уз помоћ Тапатока

pejo

• 069 1468 109
  • Administrator
  • 8C
  • MISLIO SAM,JE MAJKA SVIH ZAJEBA
    • alfa 156 kiborg 2,4 20V powered by diesel
« Odgovor #12 poslato: Septembar 25, 2017, 11:05:55 posle podne »
ima jedan  krem enterijer u fullu u BG baš kao nov,nije žut iz restailinga 2008 ili 9
nema kod vas majstora nego kod nas za te presvlake i patosnice,ostavi neki kontakt da ti se javim kad dodjem
Prijateljstvo je najteža stvar na svetu za objasniti. To nije nešto što se uči u školi, ali ako NISI naučio šta je smisao prijateljstva, nisi ništa naučio.

JokerMne87

• Mito
  • *
« Odgovor #13 poslato: Septembar 26, 2017, 03:05:07 posle podne »
ima jedan  krem enterijer u fullu u BG baš kao nov,nije žut iz restailinga 2008 ili 9
nema kod vas majstora nego kod nas za te presvlake i patosnice,ostavi neki kontakt da ti se javim kad dodjem
Poslao sam ti privatnu poruku preko Tapatalk ako ti nije stiglo javicu ti se na Viber

Послато са Lenovo Z90 уз помоћ Тапатока